WPC Traditional Decking SLD150H25C
    Width:  150 mm
    Thickness:  25 mm
    Standard Length:  2200 mm, 2900 mm
    Applied Range:  Decking of residential area, villa garden and private yard
    Joist Span:  For Sundi comman WPC, ≦300 mm, For Sundi Adamas D series WPC, ≦400 mm, For Sundi Adamas H WPC, ≦450 mm